CityOfMetin2 Home11
-Bine ati venit pe forumul Games-Board !
-Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru, va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru sau sa va alaturati comunitatii noastre.


CityOfMetin2 Logo


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

CityOfMetin2 Home11
-Bine ati venit pe forumul Games-Board !
-Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru, va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru sau sa va alaturati comunitatii noastre.


CityOfMetin2 Logo
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CityOfMetin2

In jos

CityOfMetin2 Empty CityOfMetin2

Mesaj  ;x jOhnnY ;x Vin Iul 01, 2011 2:18 pm

Nume Server: CityOfMetin2 !

Server Status:O.N.L.I.N.E
MC / IP:cityofmetin.servegame.com

Rate:
Experienta: 1000
Yang: 1000
Obiecte: 1000
Fierar: 100% [ Nu cere iteme ]
Timp Online: De dimineata [ 08:30-09:00 -> 00:00 - 01:00 ]

Buguri Rezolvate: Toate
Regat recomandat: Blue [ Sa-l populam ]

Forum: n/u
Site (inregistrare): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Client & Luncher: Il aveti pe site ! [ In josul paginii ]

Video: NU

Poze: NU


Descriere:Este un server pvp , pot sa zic clasic ! De exemplu , acum cateva zile am facut un topic in care ziceam ca nu mai exista servere cu iteme normale si bonusuri normale ! eh , acum ati gasit unul . Pe acest server , Maximum uppgrade la iteme [ ex: battle->sirius->lunara si atat] Si din otel iese king , mi se pare. Bonusurile , pai bonusurile sunt foarte bune pentru un server PVP , nu cum sunt pe alte servere de pe 4metin :
Str :+25
Dex : +25
Int: +25
Con: +25
Half-Human : +40%
Patrunzator : +35
Critic : +35
Viteza Farmecului : +15
Otravire : +15
Sabie/Pumnal/2Hands/Evantai/Clopot/Sageti: +20 sau +25% [Nu stiu exact]
Mai sunt unii cu iteme 2010 ! Deci 2010! Nu 2011 ! De la item crafter pe care din cand in cand il baga Ciperu , ownerul serverului
Are NPC de skilluri G/P , o are pe Judy , la Taietorul de lemne zis si Deokbae -> Iti da level 99 , si gold , grad pozitiv/negativ si are o harta noua implementata cu centauri si alti mobi !
Cam atat am avut de zis. Sper sa veniti cati mai multi pe server , sa-l populam si sa ne distram !
Multumesc c`ati citit tot ce-am scris!
;x jOhnnY ;x
;x jOhnnY ;x
Administrator
Administrator

Mesaje : 43
Puncte : 144
Reputatie : 2000
Data de inscriere : 01/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Galautas /Jud. Harghita

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum